SoSimple. Usługi dla najlepszych.

SoSimple to ludzie, których kompetencje możesz mieć na swoim pokładzie. Nasze doświadczenie zostało zebrane podczas wielu lat pracy dla wielu firm różnych branży w Polsce i za granicą. Jesteśmy trenerami, doradcami i coachami, a także wykładowcami akademickimi. Nasza specjalizacja to komunikacja interpersonalna, nowe technologie informatyczne, social media oraz wystąpienia publiczne, ale SoSimple to otwarta struktura, a więc nieograniczone zasoby ludzkie i kompetencyjne. 

Już samo określenie „nowe technologie” może wywołać w Tobie odczucie, że będą się one wiązały z wysokimi kosztami. Często właśnie tak się dzieje, kiedy podejmujemy dezycję w oparciu o rozwiązania, na których się nie znamy i decyzje inwestycyjne podejmujemy na podstawie złożonej przez sprzedawcę „dobrej oferty” bez wnikliwej analizy doradczej fachowców. Górę biorą emocje, a nie chłodna i rzeczowa kalkulacja. Musisz wiedzieć, że wprowadzenie nowych technologii i narzędzi informatycznych, które usprawnią Twoją firmę, nie musi oznaczać że będzie to kosztować majątek. Chętnie to udowodnimy. 


Jeśli Twoje potrzeby są już jasno określone, proponujemy skorzystać z palety naszych kompetencji, które przedstawiamy poniżej

Social Media (szkolenia + usługi)

Czy przeznaczysz milion złotych w ciągu roku na działania on-line (Facebook, Google Instagram)? W większości przypadków odpowiedź na to pytanie będzie jednoznaczna - nie! Jeśli jednak zapytamy czy przeznaczysz milion złotych w ciągu roku na działania on-line, które przyniosą Ci 12 milionów przychodów, to odpowiedź być może nie będzie już tak jednoznaczna.

Pomagamy tworzeniu, zarządzaniu i optymalizacji działań w przestrzeni social-media. Facebook, Google, Instagram czy Tik-tok mogą być nie tylko idealnym sposobem na generowanie przychodu a także idealnym narzędziem do komunikacji z klientami oraz budowy marki. To nowy świat, który już istnieje, pytanie czy jest to także już twój świat.

Dobierzemy narzędzia, wyszkolimy zespół. Twoja obecność w mediach społecznościowych i korzyści z niej płynące staną się faktem.

 

Facebook Fanpage & Facebook Business 

(szkolenia + usługi)

Według danych opublikowanych na koniec kwietnia 2020 roku, niemal 3 miliardy ludzi jest zarejestrowanych na Facebook. Twoja firma powinna wykorzystać ten potencjał. Narzędzia które oferuje Facebook pozwalają w sposób niezwykle dokładny dotrzeć do grupy docelowej w której znajdują się Twoi klienci, sprzedawać produkty i usługi i co najważniejsze bardzo dokładnie monitorować wydatki i przychody. Opracujemy dla Ciebie odpowiednią strategię, wyszkolimy zespół lub przejmiemy od Ciebie zakres kompetencji działania w tych narzędziach zgodnie z wyznaczonymi celami. Najważniejsze w tym działaniu to monitoring i ciągła optymalizacja działań na Facebook i Facebook Business. Znamy się na tym.


Google Ads & Google Analytics 

(szkolenia + usługi)

Narzędzia które oferuje Google pozwalają w sposób niezwykle dokładny dotrzeć do grupy docelowej w której znajdują się Twoi klienci, sprzedawać produkty i usługi i co najważniejsze bardzo dokładnie monitorować wydatki i przychody. Opracujemy dla Ciebie odpowiednią strategię, wyszkolimy zespół lub przejmiemy od Ciebie zakres kompetencji działania w tych narzędziach zgodnie z wyznaczonymi celami. Najważniejsze w tym działaniu to monitoring i ciągła optymalizacja działań Google Ads oraz Google Analytics.


Strony internetowe

Dla wielu firm oczywistością jest posiadanie strony internetowej, która zawierać będzie pełną informację o firmie czy zakresie usług, które oferuje. Przyjęło się, że każda firma musi posiadać stronę www. Warunkiem posiadania strony powinno być jednak to czy spełnia położone w niej zadania i cele. Wychodzimy z założenia, że strona www nie jest najwyższą koniecznością, a narzędzia powinny być dobrane do celu który chcemy osiągnąć. Pomożemy Ci zoptymalizować to narzędzie w sposób zgodny z Twoimi celami. Tworzymy strony www, udowadniamy, że jeśli użyjemy odpowiednich narzędzi nowoczesna strona, połączona we właściwy sposób z mediami społecznościowymi zacznie przynosić odpowiednie korzyści i co najważniejsze nie musi kosztować majątku.

Jeśli Twój biznes wymaga obsługi wielu języków, zapewnimy tłumaczenia. Zdjęcia, filmy oraz redakcja tekstów to również nasze kompetencje z których możesz skorzystać.


Sklepy internetowe


Zapewne wiesz, że sprzedaż w sieci rośnie z roku na rok.  Jest wiele przykładów na firmy, które jeszcze niedawno nie wyobrażały sobie sprzedaży swoich produktów czy usług drogą internetową, a teraz większość zysku generują właśnie on-line. Nie ma znaczenia jaki produkt czy usługę oferujesz. Twoi klienci są w sieci. Stworzymy gotową koncepcję sklepu, zaplanujemy działania i wdrożymy w szybkim czasie. Zapłatę za produkty i usługi będziesz otrzymywał na swoje konto już w momencie zakupu, a przez wykorzystanie odpowiednich narzędzi i systemów cały obieg procesów i dokumentacji będzie w pełni zautomatyzowany. Twoi klienci będą mogli kupić produkty za pomocą Facebook, Google i innych mediów społecznościowych a także bezpośrednio z Twojej strony.


Systemy informatyczne

W naszym portfelu znajduje się wiele różnych systemów informatycznych, które mogą pomóc w rozwoju Twojego biznesu. Wykorzystujemy sprawdzone narzędzia, które spowodują, że Twój biznes będzie bardziej zautomatyzowany i skalowalny. Kluczowymi elementami, które bierzemy pod uwagę przy doborze systemów do realizacji zadań jest ich łatwość obsługi, funkcjonalność oraz cena. Dzięki doskonałej znajomości rynku zaproponujemy rozwiązania skalowalne i zawsze dopasowane do typu działalności, którą prowadzisz.


Bezpieczeństwo IT

Zapewne wiesz na czym polega bezpieczeństwo informatyczne. Możliwe nawet, że zadajesz sobie pytanie czy Twoje dokumenty, arkusze kalkulacyjne są bezpieczne. Czy jesteś własciwie przygotowany na nieuczciwego pracownika lub partnera, który chciałby pozyskać Twoje dane? Czy monitorujesz kto loguje się do Twojej sieci wewnętrznej? Czy Twoja poczta jest bezpieczna? Jeśli własnie zastanowiłeś się nad tymi kwestiami, to dobry czas aby się z nami skontaktować. Pomożemy. Odzyskasz władzę.


Pracowaliśmy dla najlepszych. Dołącz do grona zadowolonych.